GYVENKITE BALTUPYJE
Džiaugiamės, kad domitės projektu. Žinutėje įvardinkite savo poreikius ir mes su jumis susisieksime.

Dėkojame, Jūsų žinutė išsiųsta. Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

„Realco“ komanda

  *privalomi laukeliai
  Kaip sužinojote apie mus?
  GALI BŪTI SAVIMI, BET NE VIENAS
  Butų įvairovė leidžia išsirinkti būstą pagal gyvenimo būdą ir kurti naujas istorijas savuose namuose. Su kasdienybe draugaujantys kvartalo sprendimai padeda būti balanse tarp namų ir jaukaus bendruomenės šurmulio. Privatumo sukurta tiek, kiek norisi pačiam gyventojui. Kai norisi bendrauti – išeiti į kiemą, susitikti su kaimynu „Baltos upės“ alėjoje.
  Mažoji architekTūra IR VIEŠOSIOS ERDVĖS
  Uždari, privatūs kiemai leidžia kurti bendruomenę, saugumą ir pasitikėjimą. Juose esančios vaikų žaidimų aikštelės ir sporto įrenginiai kviečia aktyviai leisti laiką, tuo tarpu suoliukai vilioja įsipatoginti ir neskubėti. Šiuolaikiniam miesto žmogui pritaikytos viešosios erdvės suteikia laisvę veikti. Susitikti, bendrauti ir mėgautis gyvenimu, kartu leidžiant laiką.
  BALTOS UPĖS ALĖJA
  Rajono simboliu tapęs Baltupio upelis dabar teka kitu pavidalu. Šurmuliuojanti „Baltosios upės“ alėja traukia didelius ir mažus. Čia kuriasi komercinės paslaugos, susitinka, bendrauja ir pramogauja įvairūs žmonės, o šalimais įrengtos poilsio vietos kviečia prisėsti ir prisiminti kitą upelio istorijos pusę.
  BENDRYSTĖS ERDVĖ
  Įkvepianti aplinka burtis bendruomenei. Ne tik prasilenkti kieme, bet būti ir kartu leisti laiką. Užsiimti bendromis veiklomis, bendrauti, dalintis ar dirbti. Už atvirų durų slepiasi viskas, ko reikia kasdieniam patogumui – virtuvėlė, amfiteatras, darbo vietos, mažoji biblioteka, rūbinė. Viskas čia pat, „Baltos upės“ alėjoje. Nereikia eiti toli, kad sutiktum daug kitų pusių. Čia kiekvienas gali pasijusti kaip namie, net ir būdamas už savo namų durų.
  DARBO VIETOS
  Bendradarbystės erdvė atvira visiems kvartalo gyventojams, norintiems pakeisti įprastą darbo aplinką, ieškantiems ramios vietos susikaupti ar paprasčiausiai pasiilgusiems žmogiško ryšio. Bendruomenės jausmas įkvepia, mintys naujoje aplinkoje palengvėja, o darbas pagreitėja.
  BENDRI PIETŪS
  Patogu, kai nereikia per pietus niekur eiti ir blaškytis. Virtuvėlė čia pat vietoje, o joje – viskas, ko reikia. Puiki proga atitrūkti nuo darbų, pasidaryti kavos pertraukėlę, užmegzti pašnekesį su stalo kaimynu. Smagiau dirbti, kai turi su kuo mintimis pasidalinti.
  AMFITEATRAS
  Bendruomenės vakarams, filmų peržiūroms, protmūšiams ar žaidimams atvira erdvė. Čia susitinka įvairios pusės ir požiūrio kampai, gimsta idėjos ir naujos iniciatyvos.